Georgi ilusalongi teenuste nimekirjas on erinevad massaažid ning luksuslikud hoolitsused näole ja kehale. Pediküür ja maniküür, depilatsioon. Kulmude ja ripsmete värvimine ja korrigeerimine.

Meie ilusalongis on esindatud kaks eksklusiivset Prantsusmaa brändi La Biosthétique ja Cinq Mōndes.

La Biosthétique´i kvaliteetsetes toodetes on ühendatud esteetika, funktsionaalsus, ja glamuur — et saaksite luua omaenda täieliku ilu. Brändi tooteid on võimalik kaasa osta meie ilusalongist.

Cinq Mōndes on näole ja kehale mõeldud taimsete spaatoodete luksuslik sari, mis on loodud tervendama, toitma ja taaselustama nahka ja meeli, inspireerituna maailma eri kultuuride iidsetest ilurituaalidest.


Teid teenindavad:

Annika -massöör ja kehahoolduste spetsialist. Oma tööd armastav ja nautiv, suure kogemustepagasiga väga hinnatud spetsialist. Valdab klassikalist, spordi-, aroomi- imikute ja väikelaste massaaži, lümfimassaaži, La Biosthetique ja Cinq Mondes kehahoolitsusi.

Marit -kosmeetik ja kehahoolduste spetsialist. Andekas, hooliv, empaatiline ja kuldsete kätega kosmeetik ja kehahoolduste spetsialist. Lõpetanud Rahvusvahelise Erakooli ning praktiseerinud kogenud meistri käe all. Nüüdseks juba peaaegu viis aastat iseseisvalt oma ametit nautinud.


Lahtiolekuajad:

T-N 10.00-18.00

R-L 10.00-20.00

E,P suletud (ettetellimisel)

Broneerimine: +372 332 2221 või broneeringud@georgihotell.ee